מדבקות

מדבקות, הדפסת מדבקות

אין כל ספק כי כיום מדבקות מהוות במלוא מובן המלה את עמוד התווך של קמפיין פרסומי, בפרט מכיוון שהן חסכוניות, עמידות, ניתן להתאים אותן אישית או לחלופין הן מושכות את עין המתבונן.

מה האלמנטים החשובים שיש לקחת בחשבון לפני רכישת מדבקות?

בטרם מזמינים מבית הדפוס מדבקות, עליכם לקחת בחשבון את מידות המדבקות המבוקשות, מה העיצוב שהכי מדבר אליכם, מה הכמות המקסימלית שבה אתם מעוניינים, איזה מסר חשוב לכם להעביר דרכן, האם כדאי לכם שהמדבקה תהיה עם צבעי הלוגו שלכם או לאו, ומה העיצוב המועדף עליכם, וכיוצא בזה. במידה ואינכם מצליחים להחליט ולהכריע את התשובות לכל השאלות הללו, הסירו כל דאגה מעל לבכם. צוות העובדים בבית הדפוס מיומן, מנוסה ומקצועי, והוא יוכל לסייע לכם להגיע למנוחה ולנחלה. ויותר מכך, הוא יכול אף להמליץ לכם על דרכים לשדרג את המדבקות, כגון – בחירת הגוונים שיהיו קליטים במדבקות, הדפסת אותיות על גבי המדבקות שיכולות לשנות את צבען בעת שהמדבקות עוברות מזווית אחת לאחרת, או אותיות שנראות בתלת ממד, וכיוצא בזאת.

מדוע מדבקות מהוות אמצעי שיווקי אדיר?

אין כל עוררין על כך כי כיום מדבקות מהוות את אמצעי הפרסום המושך ביותר, וזאת משום שאפשר לעשות בהן שימוש לכל סוג של מוצר או שירות. הן מהוות השפעה מדהימה בהיבט החזותי, תוך כדי שימוש רב ביצירתיות, במנעד רב של טקסטורות ושל ססגוניות, אשר לוקחים אותן קדימה, לשיטת הפרסום הכי יעילה ומובילה כיום. כמו כן, על ידי המדבקות מתאפשר לכם להעניק לקהל היעד שלכם אינפורמציה מהותית בזמן אמת, אשר תומכת בפריטי קידום המכירות שלכם.

בכוחן של מדבקות "להפיץ את הבשורה"

כולכם בוודאי מכירים ומאמינים באמרה כי "אין כמו פרסום מאוזן לאוזן". ובכן, כאשר הלקוחות הקיימים שלכם, כמו גם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, יקבלו מכם את המדבקות, או שייתקלו בהן במקום אחר, הם ייזכרו כמה השירות שלכם מעולה, עד כמה המוצרים שלכם איכותיים, עד כמה צוות העובדים שלכם מקצועי – ואז הם ישמחו לפרגן לכם, ויפיצו את הבשורה לקולגות, לקרובי משפחה, לחברים טובים, לשכנים, למתחרים שלכם. כל הרעיון מתבטא בכך שתפיצו את המדבקות שהדפסתם בכל אירוע שאליו אתם מוזמנים, בבית העסק שלכם ובסביבתו הקרובה, ביריד המקומי, בתערוכות ובקנסים, וחיש מהר השמועה עליכם תופץ.