למינם

מדבקות, הדפסת מדבקות

למי שאינו יודע עדיין, למינם הוא למעשה גרניט פורצלן, שעשוי מן חרסית, בצירוף של מינרלים טבעיים, כמו למשל – נתרן או אשלגן. כאשר מדפיסים באופן דיגיטלי את הקולקציה המובילה, וכן כובשים בחום של כאלף ומאתיים מעלות, החומרים יוצרים משטחים פנומנליים ומדהימים. בראשית המאה העשרים ואחת, כאשר רבו המשתמשים במשטחים של הלמינם, מספר חוקרים מאיטליה פיתחו משטחים שעוצבו בסטייל שטרם נראה כמותו, שמצבע סינרגיה של המטבח העכשווי לבין הטבע הקלאסי. אשר אמון על איחוד יישומים טכניים, אשר ניתן באמצעותם לעבוד בבטחה ובקלות במטבח, ושמהווים אמצעי חיפוי על החסרונות של משטחי שיש טבעיים.

מדוע למינם כה מבוקש ומצליח?

יש הרבה סיבות שמייחדות את הלמינם, אבל החלטנו להתרכז בשתיים המרכזיות, כלעיל – למינם מסוגל לבצע המון דברים, כמו למשל – הוא יכול לבצע הבערה של חומרי גלם על גבי משטחים, או לחלופין הוא ידוע בזכות העמידות הרבה של המשטחים שלו, שניתן באמצעותה ליהנות להשתמש בהם בעת הבישולים במטבח, כמעט בכל הפעולות או בכל היעדים. ובמה דברים אמורים? ובכן, אפשרי לדפוק על גבי המשטחים, באמצעות פטישים כדוגמת שניצל, או לחתוך בכל צורה או גודל ירקות על גבי המשטחים, וכיוצא בכך. המשטחים שמיועדים לעבודות, נודעים בתור עמידים ביותר מפאת נגד חיידקים, שינויים באקלים חריגים, חוסר ספיגת חומרים, או כל מיני זעזועים, אשר אמונים על בידוד המשטח ויכולים לשמור על נראות ספציפית לטווח הארוך, בעיקר בשל המבנה המולקולרי של הגרניט פורצלן שקיים בתוך הלמינם.

האם נכונה השמועה כי למינם מתהדר בסטריליות?

למינם נחשב לאחד מן המשטחים הכי סטריליים, נקיים, היגייניים ותורמים למצב בריאותי, בסביבות המקלחת או המטבח. על שום מה? אתם בוודאי מעוניינים להבין. על שום שמתוקף היותו משטח שנוגד בקטריות, או מסייע למניעת היווצרות של פטרייה, טחב או בקטריות.

האם המיתוס שטוען כי למינם עמיד למגע עם אקונומיקה נכון?

טבעם של מיתוסים שהם מכילים קורטוב של אמת. לפיכך ניתן לנקות למינם בלי כל בעיה או היסוס על ידי שימוש באקונומיקה או כל חומר אחר שנועד לחטא או לנקות, ולא תהיה כל עדות או השפעה על המשטח שנוקה. אף במידה ותנקו מספר פעמים את המשטחים, באופן הכי יסודי, הם ייוותרו יבשים לגמרי. עלינו לציין, כי אפשר לנקות את הלמינם בכל חומר ניקוי שאוותה נפשכם, לרבות כאלו שמכילים כימיקל.